NİĞDE HABERLERİ

Tavukçuluğu geliştirmek için işbirliği

DHA
25.04.2017 - 13:17Son Güncelleme :
DHA

NİĞDE'de Ömer Halisdemir Üniversitesi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü arasında tavukçuluğun geliştirilmesi için işbirliği yapılacak.
Konuyla ilgili olarak Ömer Halisdemir Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Hayvansal Üretim ve Teknolojileri Bölümü'nde toplantı düzenlendi. Prof. Dr. Ahmet Şekeroğlu başkanlığındaki toplantıya, Tavukçuluk Araştırma Enstitü Müdürü Dr. Serdar Kamanlı, Doç. Dr. Engin Yenice, Ziraat Yüksek Mühendisi Meltem Gültekin, Hayvansal Üretim ve Teknolojileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ethem Akyol, Doç. Dr. Sibel Canoğulları Doğan, Yrd. Doç. Dr. Sema Yaman ve Yrd. Doç. Dr. İlknur Uçak katıldı.
Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Serdar Kamanlı yaptığı konuşmada, tavukçuluğun geliştirilmesi konusunda işbirliğine açık olduklarını söyledi. Kamanlı, bu hedefe yönelik bir çalıştaya gerekli desteği vereceklerini vurguladı.  

Uğur MART/NİĞDE,(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Tavukçuluğu geliştirmek için işbirliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 13 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tavukçuluğu geliştirmek için işbirliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı