KÜTAHYA HABERLERİ

Tavşanlı'da işverenlere işbaşı eğitimi bilgilendirmesi

DHA
29.03.2016 - 09:55Son Güncelleme :
DHA

 

Tuna İŞLEYEN / TAVŞANLI,(Kütahya),(DHA)- KÜTAHYA'nın Tavşanlı ilçesinde, işverenler işbaşı eğitimi hususunda bilgilendirildi.

Tavşanlı Belediyesi Kültür Sarayı'nda İşkur İl Müdürü Feyzullah Eren Türkmen, İşkur Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Karaaslan ve Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'in de katılımıyla ilçedeki işverenlere yönelik İşbaşı eğitim ile ilgili toplantı yapıldı. Gerçekleştirilen sunumla Tavşanlı işverenlerine işbaşı eğitim programları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Birçok işverenlerin katıldığı programda İşkur programları hakkında detaylı bilgiler verildi. Sunumda İşbaşı Eğitim programlarının bir yıla çıktığı, ayrıca program bitiminden sonra eğer işverenlerin katılımcıyı ise aldıklarında 36 aya kadar sigorta primlerinin işveren hissesinin tamamının İşkur işsizlik fonundan karşılanacağı bilgisi verildi. İş ve Meslek Danışmanı Salih Elyak programların işleyişi hakkında işverenlere detaylı anlatımda bulundu.

-

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Tavşanlı'da işverenlere işbaşı eğitimi bilgilendirmesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 09 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tavşanlı'da işverenlere işbaşı eğitimi bilgilendirmesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı