« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tavşanlı Linyitspor'da altyapı seçmeleri

Açıklamada, 1997,1998,1999, 2000 doğumlu çocuklar için akademi liglerine yönelik seçmelerin temmuz ayında başlayacağı belirtildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TKİ Tavşanlı Linyitspor'un altyapısına yeni oyuncular kazandırılması amacıyla seçmeler düzenleneceği bildirildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, kulübün sağlam temelleri oluşturmak amacıyla sürdürülen "Futbol Okulu Projesi"nin bu yıl itibariyle yeniden yapılandırıldığı, vizyon, misyon ve amaçlar güncellenerek farklı bir eğitim sunulmasının hedeflendiği duyuruldu.

Bu proje kapsamında Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen TKİ Tavşanlı Linyitspor Futbol Okulu'nun, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Profesyonel futbol takımımıza yönelik 1994, 1995, 1996 doğumlular için gerçekleştirilecek A2 seçmelerinin kayıtları Tunçbilek A2 Tesisleri'nde başlamıştır. Seçmeler, Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesindeki A2 Tesisleri'nde 25 Haziran Salı günü saat 14.00'te başlayacaktır. 25-29 Haziran'da yapılacak seçmelere kayıtlar, 'Spor yapmaya elverişlidir' sağlık raporu ve 20 lira ücretle gerçekleştirilmektedir. Şehir dışından seçmelere katılacaklar istedikleri takdirde günlük 30 liraya (konaklama ve yemek bedeli) tesisimizde konaklayabilir."

Açıklamada, 1997, 1998, 1999, 2000 doğumlu çocuklar için akademi liglerine yönelik seçmelerin temmuz ayında başlayacağı ve bununla ilgili duyurunun "www.tavsanlilinyitspor.com" web sitesinde yapılacağı belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz