BİTLİS HABERLERİ

Tatvan’da 7 köyde sokağa çıkma yasağı

DHA
26.03.2017 - 15:48Son Güncelleme :
Tatvan’da 7 köyde sokağa çıkma yasağı
DHA

Özcan ÇİRİŞ/BİTLİS, (DHA)- BİTLİS’in Tatvan İlçesi'nde 7 köy ve mezralarında ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Tatvan Kaymakamlığı, kararın bölücü terör örgütü üyelerinin yakalanması huzur ve güvenliğinin, kişi dokunulmazlığının, kamu huzurunun sağlanması amacıyla alındığını bildirdi. Açıklamada, " Tatvan Kaymakamlığınca 5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 32/Ç maddesi gereğince 25.03.2017 günü saat 18:00’dan geçerli olmak üzere Teknecik, Sallıca, Dönertaş, Kısıklı, Suboyu Yumrukaya ve Sarıdal köyleri ile mezra ve bağlılarında ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağının uygulanmasına karar verilmiştir" denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Tatvan’da 7 köyde sokağa çıkma yasağı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2017 tarihinde saat 15 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tatvan’da 7 köyde sokağa çıkma yasağı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı