BİTLİS HABERLERİ

Tatvan GB Spor’dan Başkan Aksoy’a Ziyaret

IHA
28.10.2015 - 09:13Son Güncelleme :

TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ VE OYUNCULARI, TATVAN BELEDİYE BAŞKANI FETTAH AKSOY'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

IHA

Bitlis’i Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) temsil eden Tatvan Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetimi ve oyuncuları, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u makamında ziyaret etti.
Teknik Direktör Zeki Yılmaz ile birlikte takımın son durumuyla ilgili Başkan Aksoy’u bilgilendiren Kulüp Başkanı Muhsin Obalı, yeni sezon hazırlıklarının tamamlandığını, takım olarak çok iyi bir kadro kurduklarını ve bu yıl ki hedeflerinin 3. Lig’e çıkmak olduğunu ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fettah Aksoy ise, Bitlis’i bölgede temsil eden tek takım olan Tatvan Gençlerbirliği Spor’u en iyi yerlerde görmek istediklerini ifade etti. Başkan Aksoy, “İlimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde başarıyla temsil eden Tatvan merkezli spor kulübümüzün başarısı göz önündedir. Takım her sene gitgide daha çok profesyonelleşiyor. Yapılan transferler ile kadrosunu güçlendiren takımımızın önceki senelere göre daha çok şanslı olduğunu belirtmek istiyorum. Bizler elimizden geldiğince kulübümüze destek olmaya çalışıyoruz. Takımımızın sahipsiz olmadığını, ayrıca her platformda destek olunması gerektiğini söylüyoruz. İnşallah bu sene 3. Lige çıkarak bizleri sevindirecekler. Takımımıza şimdiden 3. Lig yolunda başarılar diliyorum” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Muhsin Obalı ve Teknik Direktör Zeki Yılmaz tarafından Başkan Aksoy’a üzerinde isminin yazılı olduğu 13 numaralı Tatvan Gençlerbirliği Spor forması hediye edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Tatvan GB Spor’dan Başkan Aksoy’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 09 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tatvan GB Spor’dan Başkan Aksoy’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı