BİTLİS HABERLERİ

Tatvan Devlet Hastanesi'nde mesai saatleri uzatıldı

AA / Servet Taşdemir
29.02.2016 - 17:48Son Güncelleme :
AA / Servet Taşdemir

BİTLİS (AA) - Tatvan Devlet Hastanesinde, yeni bir uygulamaya geçilerek bazı polikliniklerde mesai süresi uzatıldı.

Tatvan Devlet Hastanesi Başhekimi Yaşar Akay, vatandaşlara daha iyi bir sağlık hizmeti vermek adına yeni bir uygulama başlattıklarını belirtti.

Kendi alanlarındaki uzman hekimler tarafından mesai sonrası saat 20.00'a kadar poliklinik hizmeti verileceğini ifade eden Akay, "Tatvan Devlet Hastanesi ek hizmet binasındaki kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları poliklinikleri ile diş tedavi ve protez merkezinde mesai saatleri saat uzattık. Kendi alanında birer uzman hekim poliklinik hizmeti verecek. Diş ünitesinde ise 2 hekim görev alacak. Bu rakam ilerleyen zamanlarda ihtiyaç durumuna göre değişebilir" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Tatvan Devlet Hastanesi'nde mesai saatleri uzatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 17 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tatvan Devlet Hastanesi'nde mesai saatleri uzatıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı