BİTLİS HABERLERİ

TATSO'nun Girişimcilik Kursları birinci etabı tamamlandı

AA / Servet Taşdemir
25.02.2016 - 15:36Son Güncelleme :
AA / Servet Taşdemir

BİTLİS (AA) - Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TATSO) Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) destekli açtığı, 120 kişilik Uygulamalı Girişimcilik Kurslarının birinci etabı tamamlandı.

TATSO Konferans Salonunda KOSGEB destekli olarak açılan ve 30'ar kişilik 4 gurup halinde yapılan Uygulamalı Girişimcilik Kursunda ilk grup eğitimi tamamlandı. İkinci gurubun ise kursa başladığı ve 3 Mart'ta kursun tamamlanacağı belirtildi.

Kurslar hakkında bilgi veren TATSO Başkanı Bilal Dağdağan, ücretsiz olarak başlattıkları kursların KOSGEB eğitimci uzmanlarından Cevat Kaya tarafından verildiğini ve 4 gurup halinde tamamlanacağını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden TATSO'nun Girişimcilik Kursları birinci etabı tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 15 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TATSO'nun Girişimcilik Kursları birinci etabı tamamlandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı