Gündem Haberleri

  Tatlıses üstünü başını parçaladı

  Reşit ÇELEBİOĞLU/KİLİS, (DHA)
  12.07.2007 - 12:16 | Son Güncelleme:

  Seçim çalışmaları için Şanlıurfa'ya giden İbrahim Tatlıses ilgiden bunalıp üstünü başını parçaladı. <1+>Foto-galeri

  TATLISES GÖMLEĞİNİ BÖYLE PARÇALADI

  Genç Parti (GP) İstanbul 1'inci bölge 1'inci sıra milletvekili adayı  İbrahim Tatlıses, Kilis'te 5 bin kişiye hitap etti, partisine oy istedi.

  Gaziantep'ten 500 araçlık konvoyla Kilis'e geçen İbrahim Tatlıses, şehir turu atıp halkı selamladı. Cumhuriyet Alanı'nda toplanan 5 bin kişiye bir konuşma yapan Tatlıses, ilk iş hayatına Kilis'te atıldığını, ilk ekmek parasını burada kazandığını söyledi. Şöhret basamaklarına da Kilis'te tırmanmaya başladığını belirten Tatlıses, “Şimdi buraya sizlerden Kilis adaylarına oy istemeye geldim. Ben Şanlıurfalı'yım, ama Kilis'in de fahri hemşerisiyim. Her platformda Kilis halkının mertliğinden, çalışkanlığından, kültürel ve sanatsal yapısından bahsediyorum. Beni kırmayacağınıza eminim. Bir de Genç Parti'yi deneyiniz” dedi.

  ABDULLAH GÜL'E FARK ATTI

  Kilis'te ziyaretlerde de bulunacak olan Tatlıses'i dinlemeye gelen kalabalık, dün Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ü izlemeye gelenlere fark attı. AKP'nin düzenlediği mitingde konuşan Gül'ü yaklaşık 2 bin kişi dinlerken, ünlü türkücüyü görmeye gelenler meydanı ve ara sokakları doldurup Tatlıses'e sevgi gösterilerinde bulundu.

  Bir ara kendisine gösterilen aşırı ilgiden bunalan Tatlıses, üstündeki gömleği parçaladı.

   

   

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı