Gündem Haberleri

  Tatlıses hangi Bakanlığı istedi

  Hürriyet Haber
  10.07.2007 - 09:06 | Son Güncelleme:

  Sık sık hayatına giren kadınlara şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen İbrahim Tatlıses, İstanbul miletvekili adayı olduğu Genç Parti iktidara gelirse, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı'na talip olduğunu açıkladı. Tatlıses "Bu bakanlık tam bana göre... Bana versinler, o zaman görsünler nasıl davranılır" diye konuştu.

  En çok oyu kadınlardan alacağına inandığını söyleyen Tatlıses, şunları söyledi: "Onlar istedikleri kadar beni beğenmesinler. Bir gün gelir onlar da döner, onlar da severler. Biz çünkü onların sevemeyeceği, nefret edeceği bir tip değiliz. Biz adam gibi adamız.”

  Kadın ve Aileden Sorumlu Devlat Bakanlığı olduğunu da bu demeci verdiği röportaj sırasında öğrenen Tatlıses "Kadın Bakanlığı mı var? Tam bana göre. Adımız çıkmış, ama ben iyi bir aile babasıyım” dedi.

  Kadın örgütleri tarafından sevgililerine şiddet uyguladığı için çok eleştirilen Tatlıses, Akşam gazetesinden Gül Kireklo'yla yaptığı röportaj sırasında mahkemelerin gözü morarmış kadınlarla dolu olduğunu söyleyip, “İbo bir hareket yapıyor bütün her yerde manşet” diye konuştu.

  Hayatı kadın dövmekle geçen Tatlıses'in  bu sözleri bazı çevreler tarafından "herhalde alay ediyor" diye yorumlandı.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı