« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tatlı rekabet

FENERBAHÇELİ Dirk Kuyt ve Galatasaraylı Wesley Sneijder’ın katıldığı organizasyonda kahkahalar ve espriler havada uçuştu. İki Hollandalı yıldız, dün Türk Telekom’un davetlisi olarak “İnteraktif Pazarlama Zirvesi”ne katıldı. Günün flaş sorusu ise buradaki genç bir Galatasaray taraftarından geldi. Kadıköy’de hiç Fenerbahçe galibiyeti görmediğini söyleyen ve “Bu sezon görebilecek miyim?” diye soran gence ilk yanıtı gülümseyerek sarı lacivertli futbolcu Dirk Kuyt verdi.

Ahmet Ercanlar
SON GÜNCELLEME

KUYT, “Hayır bu sene de göremeyeceksin. Senin için üzgünüm” deyince salonda kahkahalar yükseldi. Bunun üzerine devreye Sneijder girdi. Sarı kırmızılı yıldız, kendi taraftarına şu sözlerle güvence verdi:
“Evet göreceksin. Hiç merak etme... Bu sezon senin yüzünü güldürmeyi başaracağız.”
Hollandalı ikili için kaçınılmaz sorulardan bir tanesi de milli takım oldu. Türkiye’nin kaderini grupta büyük ölçüde Portakallar çizeceği için Hollanda’nın, peş peşe Macaristan ve bizimle oynayacağı karşılaşmalar soruldu.

‘BU SENE LİGE BAKACAĞIZ’

DIRK Kuyt’ın, “Bizim Hollanda Milli Takımı ile ilgili konuşmama kararımız var. Ama eğer buradan dışarı çıkmayacaksa size fikrimi söyleyebilirim. Hiç endişelenmeyin Macaristan maçında elimizden geleni yapacağız ve kazanmaya çalışacağız” deyip Türkiye maçı için yorum yapmaması da izleyicileri bir kez daha güldürdü. Sarı lacivertli futbolcu, F.Bahçe’nin Avrupa’da olmaması konusunda ise, “Ligde çok iyi bir performans ortaya koymaya çalışacağız. Boş zamanlarımızda ise sosyal medyayı kullanarak taraftarlarımız ile daha çok zaman geçirmeye çalışacağız” yorumunu yaptı.


Bunları da Beğenebilirsiniz