Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Tatlı İntikam bu hafta da nefesleri kesen bir bölümle ekranlara gelecek. Pelin ve Sinan arasında soğuk rüzgarların estiği son bölüme Sinan'ın annesine söyledikleri damga vurdu. Tüm konuşulanları duyan Pelin gözyaşlarına boğuldu. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği Tatlı İntikam'da neler olacak?

Hürriyet Haber
29.04.2016 - 07:48 | Son Güncelleme :

Yaşanan son bölümün ardından hayranlarının merakla beklediği Tatlı İntikam dizisinden arka arkaya yeni bölüm fragmanı gelmeye devam ediyor. 6. yeni bölüme ait 3. fragmanın da yayınlandığı Tatlı İntikam'da neler olacak?

Tatlı İntikam son bölümde Pelin'in gözyaşları sel oldu. Sinan'ın tıp fakültesini bırakıp yurt dışına gitmesine neden olan kadının Pelin olduğunu öğrenen annesi soluğu Sinan'ın yanında alır. Sinan Pelin'i işe alıp tekrar onun yüzünden hatalar yapmasını istemeyen annesi tabiri ağzına geleni söyler. Sinan tam da seneler önce Pelin'e aşkını itiraf ettikten sonra Pelin'in ona söylediği sözü söyler annesine:" Bin tane kalbim olsa birine Pelin'e vermem. Tüm bu konuşulunlar sırasında ise Pelin oradadır.

"Seneler öncesinde intihar etmek üzere olan Sinan'ı uçurumdan kurtaran elin kim olduğu son bölümün merak edilen sahnelerden biri oldu. Yeni bölümde bu elin sahibi oratya çıkacak mı?

Pelin ve Sinan'ın arasında soğuk rüzgarlar esiyor! Tatlı İntikam yeni bölümüyle 30 Nisan Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçen bölüm Tolga’nın kalbini kırması üzerine Sinan’ın kollarına sığınarak acısını dindirmeye çalışan Pelin, bir anda parlayıp aldatıldığını kendisinden saklayan Sinan’a ağzına geleni saydırınca afallayan Sinan, Pelin’i arabaya attığı gibi sakin sakin konuşabilecekleri bir yer arayışına girdi.

Talihsizliklerle dolu orman macerasının sonunda sığındıkları tatlı mı tatlı bir köy evinde eğlenceli dakikalar geçiren çiftimizi yüzümüzde açan güllerle izledik! Pelin’in tavuk sevme merakı şenlenince bir anda kendisini kaçan horozu kovalarken bulan Sinan, ilk öpücüklerinin bu horoz sayesinde olacağını nereden bilebilirdi ki? Biz ise hem anın romantizmine kapılıp sırıt sırıt ekrana baktık, hem de olabilecek en ilginç öpücüğün mimarı tavuğa gülmekten kendimizi alamadık!

Pelin’in ortadan kaybolması üzerine harekete geçen ailesi soluğu önce Sinan’ın evinde alıp kızlarını zorla arabaya bindirirken gören bir çocuğun sözüne aldanınca istikamet restoran oldu elbette! Fakat restoranda onları bekleyen Sinan ve Pelin değil, Meliha ve mahalle arkadaşlarıydı. Olanları yanlış anlayan bir teyzemiz fitili iyice ateşleyince bize manzarayı seyreylemek düştü. Zira müstakbel kaynanalar Meliha ve Süheyla öyle bir atışma yaşadı ki, gelecekte bunun on mislinin yaşanacağı sinyallerini aldık bile…
Sinan ve Pelin kısa köy maceralarının ardından yuvaya döndüklerinde onları merakla bekleyen sadece aileleri değildi; olanları dinlemek için can atan bir arkadaş grupları olduğunu unuttular! Geceyi baş başa geçiren çiftimizin arasında olabilecekleri kafasında kurgulayan Başak ve Simay Pelin’i, aralarında bir şey geçmediğine kati suretle inanmayan Bülent ise Sinan’ı sıkıştırınca bizim horoz mevzusu ortalığa döküldü. Minik öpücüğü en güzel tanımlayan ise Bülent oldu: “Kardeşim siz bütün gece aynı yatakta uyudunuz, öpüşmediniz ama horoz kovalarken mi öpüştünüz?”

Sinan’ın yıllar önce Tıp Fakültesi’ni bırakmasının nedenini araştıran Ceyda’nın ilk işi Meliha ile konuşmak oldu. İyi niyetli Meliha Hanım bildiği her şeyi büyük bir duygusallıkla anlatınca “O kız”ın Pelin olduğunu öğrenen Ceyda, bu kozu kendi lehine çevirmek için çalışmalara başladı! İlk işi restorandaki herkese sanki bu büyük bir sırmış gibi anlatılarak yayılmasını sağlamak, daha sonra ise Meliha ve Havva’nın kulağına gidecek büyük sırrın nelere mal olacağını izlemekti. Ceyda’nın bu zekâsını hayırlı işlerde kullanacağı günler gelecek mi, merakla bekliyoruz!

Ceyda’nın oyunları bununla sınırlı kalmadı elbette, Meliha’yı devreye sokmak Sinan’ın Pelin ile yakınlaşmasını tam anlamıyla engellemeyeceği için Tolga faktörünü büyütmesi gerekiyordu. Pelin’i en savunmasız anında, çocukların ortasında yakalayan Tolga fırsatı değerlendirip af dileyince olanlar oldu! Buna şahit olan Sinan, Pelin’e olan güvenini tekrar kaybetti ve kalbi kırıldı… Peki kalbi kırılan bir Sinan ne yapar? Doğru bildiniz, acımasızlaşır!
Pelin hakkındaki gerçekleri öğrenen Havva, aynı hızla bunları Meliha’ya yetiştirince Sinan’ın depresyon dönemlerine doğru yolculuğa çıktık. Yaşadığı hayal kırıklığının çözümünü intiharda bulan Sinan’ın umutsuzlukla bakan gözleri bizi derinden etkilerken, sonsuzluğa giden yolda onu bileğinden yakalayan el hepimizi meraklı düşüncelere sürükledi. Kim bu gizemli kurtarıcı? Kafamızdaki senaryolar bize; bölümler öncesi bahsedilen yurtdışından dönmesi beklenilen Deniz olduğunu söylüyor ama hiç beklemediğimiz biri de çıkabilir. Merak içindeyiz!

TATLI İNTİKAM 6. BÖLÜM FRAGMANI - 1

TATLI İNTİKAM 6. BÖLÜM FRAGMANI - 2

 

TATLI İNTİKAM 6. BÖLÜM FRAGMANI - 3

 

 Meliha, oğlunun uğruna intihara dahi kalkıştığı kızın Pelin olduğunu öğrenince ortalığı birbirine kattı. Oğlunun bir daha üzülmesini engellemek için “Kötü anne” olmaya razı geldiğini söyleyerek bir daha kati suretle Pelin ile görüşmesini istemediğini söyledi!

Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Tüm bu konuşmalara şahit olan Pelin ise verdiği hasarın boyutlarıyla tekrar yüzleşmek zorunda kaldı. Fakat onu asıl şaşırtan Meliha’dan duydukları değil, Sinan’ın hayatında hiçbir yerinin olmadığını onun ağzından duymasıydı. Ceyda’nın planları tam da istediği gibi tıkır tıkır işlerken bizim elimizde biri taşlaşmış, diğeri kırılmış kalpler kaldı. Bundan sonra ne mi olacak, biz de büyük bir korku ve heyecanla gelecek bölümleri bekliyoruz!

 AHMET ARIMAN TATLI İNTİKAMDAYDI

Kanal D’nin sevilen dizisi “Tatlı İntikam”, bu hafta bir Yeşilçam sürpriziyle seyircinin yüzünü güldürdü. “Hababam Sınıfı” serisinin Hayta İsmail’i Ahmet Arıman, dizinin cumartesi günü ekrana gelen bölümünde konuk oyuncuydu.
Arıman’ın, başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın paylaştığı dizideki bir dakikalık rolü ses getirdi. Sosyal medyaya onunla ilgili yorum yağdı. “Tatlı İntikam”da geçen yıl hayatını kaybeden Zeki Alasya’nın bir fotoğrafı da, Tankut karakterinin babası olarak gösteriliyor.

OYUNCU KADROSU

Leyla Lydia Tuğutlu-Pelin
Pelin, ailenin tek çocuğu olmasından dolayı anne ve babası tarafından prensesler gibi büyütülmüştür. Bir dediği iki edilmeyen Pelin hayatının her döneminde her şeyi elde etmiş ve bu yüzden de biraz şımarıktır. Tıp fakültesini kazanıp başarılı bir diyetisyen olan Pelin’in aşk konusunda bir türlü yüzü gülmemektedir.

Furkan Andıç-Sinan / Tankut
Sinan, severek girdiği tıp fakültesinde aşık olduğu kız tarafından kalbinin kırılması sonucunda okulu bırakmak zorunda kalmıştır. Bu olay babası ile arasını açmış, Sinan yurt dışına gidip aşçı olmaya karar vermiştir. Fakat babası ile arası hiç düzelmemiş ve yurt dışındayken babasını kaybetmiştir. Sinan, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar. Kalp kırıklığından dolayı kadınlara kendisini kapatmıştır. İşinde mükemmeliyetçidir.

Zeyno Günenç-Süheyla
Pelin’in annesidir. Kendisi de bir prenses gibi yetiştirildiği için, o da kızını öyle büyütmüştür. Kendisiyle tamamen zıt olan bir adama aşık olup evlenmiştir. Hayatının her döneminde Rıza ile çatışan Süheyla ayrı yaşamalarına rağmen aslında içten içe hala kocasını sevmektedir. Tam bir İzmirlidir.

Ayşenil Şamlıoğlu-Meliha
Meliha, Sinan’ın annesidir. Sinan okulu bırakıp yurt dışına gidince çok üzülmüştür. Sinan’ın hayatını mahveden kızı bulsa bir kaşık suda boğacaktır. O kız, ailesinin dağılmasına neden olmuştur. Bu yüzden Sinan babasını kaybetmiştir. Tam bir geleneksel Türk kadınıdır. Mahalleden çok sevdiği Ceyda’yı Sinan ile evlendirmeye çalışıyordur.

Bülent Seyran-Necip
Necip, Havva’nın işe yaramaz kocasıdır. İç güveysidir. Havva’nın saflığından yararlanarak onunla evlenmiştir. Her zaman köşeyi dönme peşindedir. Bu nedenle her yaptığı zarardır. Her zaman aileyi borca sokmaktadır. Ama yine de akıllanmaz.

 EN ÇOK OKUNANLAR

  Koç Burcu
  21 Mart - 20 Nisan

  Kişisel farkındalığınızı arttıracak, bilgi kazanmanızı sağlayacak, ama bu esnada bütçenize çok fazla zarar vermeyecek şeyler planlamalısınız. Tüm...Koç Burcu - Bugün

  Boğa Burcu
  21 Nisan - 20 Mayıs

  Başarınızı diğerleriyle de kutlayabilirsiniz. Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız,...Boğa Burcu - Bugün

  İkizler Burcu
  21 Mayıs - 20 Haziran

  Evinizde ve özel ilişkilerinizde yapacağınız değişiklikler duygusal anlamda istikararı sağlayabilir. İş birliğine açık olmanız durumunda, evinizi veya yaşadığınız yeri...İkizler Burcu - Bugün

  Yengeç Burcu
  21 Haziran - 22 Temmuz

  Önemli detayları atlamadığınızdan emin olun. İstediğinizi açık açık ortaya koymak işe yarar çözümler üretmenizde size yardım edebilir....Yengeç Burcu - Bugün

  Aslan Burcu
  23 Temmuz - 23 Ağustos

  Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak...Aslan Burcu - Bugün

  Başak Burcu
  24 Ağustos - 23 Eylül

  Sahip olduğunuzdan daha fazla paranız varmış hissine kapılmayın ve aşırı harcamalardan kaçının. Sizi motive eden kişilerle görüşebileceğiniz bir hafta...Başak Burcu - Bugün

  Terazi Burcu
  24 Eylül - 23 Ekim

  Bu hafta sonu, önemli kişisel değişiklikler yapmanız durumunda kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Sizi bekleyen güzel bir gelecek varken lüzumsuz...Terazi Burcu - Bugün

  Akrep Burcu
  24 Ekim - 22 Kasım

  Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden...Akrep Burcu - Bugün

  Yay Burcu
  23 Kasım - 21 Aralık

  Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize...Yay Burcu - Bugün

  Oğlak Burcu
  22 Aralık - 20 Ocak

  Endişelerinizi dile getirerek olaylara netlik kazandırabilir ve doğru kararlar alabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle bağlantılı konularla ilgilenirken daha sorumlu davranmalısınız....Oğlak Burcu - Bugün

  Kova Burcu
  21 Ocak - 18 Şubat

  Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi...Kova Burcu - Bugün

  Balık Burcu
  19 Şubat - 20 Mart

  Bu hafta sonu, bazı işleri ele alış veya uygulayış biçiminizi ya da bilgi edinme ev haber alma yöntemlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu sayede kendinizi...Balık Burcu - Bugün