« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tatile mi transfere mi?

Sağlam’ın kadro dışı bıraktığı genç golcü, “Takımın maçta sen nereye gidiyorsun?” sorusuna, “Sakatım, izin aldım. Tatile gidiyorum” karşılığını verdi.

İbrahim YILDIZ/DHA
SON GÜNCELLEME

GEÇEN sezon başta üç büyükler olmak üzere birçok takımı peşinden koşturan Sercan Yıldırım,  dün takımı Bursaspor İzmir’de maç oynarken Moskova uçağındaydı... Bir maçlık cezasının ardından takımının başında sahaya çıkan teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın kadro dışı bıraktığı genç golcü, karşılaşmanın oynandığı saatlerde Aeroflot Havayolları’na ait bir uçağa binerken gazetecilere yakalandı.

“Takımın maç yapıyor, sen nereye gidiyorsun?” sorusuna Sercan, “Sakatlığım nedeniyle kadro dışı bırakıldım. İzin aldığım için yurt dışına tatile gidiyorum” karşılığını verdi. Ancak genç forvetin bu sözleri inandırıcı bulunmadı. Sercan Yıldırım’ın diğer Avrupa ülkelerinin aksine transfer sezonu devam eden Rusya’da bir Moskova kulübüyle görüşme yapmaya gittiği ileri sürüldü.

Öte yandan Ertuğrul Sağlam, bu sezon sık sık uyguladığı rotasyon sistemini Buca maçında da hayata soktu. Genç teknik adam, 4-1 kaybettikleri Gaziantepspor maçından farklı olarak ilk 11’de Svensson, Ali, Serdar ve Ozan İpek’i oynattı.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler