« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tatil başlıyor

Süper Lig'de 2001-2002 sezonunun ilk yarısı bugün oynanacak 8 karşılaşmayla sona eriyor. Lider G.Saray, Y.Yozgat deplasmanında, Beşiktaş da sahasında G.Antepspor önünde galibiyet arıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Y.YOZGAT-G.SARAY

Bir maç eksiğiyle zirvede yer alan G.Saray, Yozgat deplasmanında galibiyet arıyor. Şehir Stadı'nda saat 13.30'da start alıp, Digitürk'ten naklen yayınlanacak karşılaşmayı, Selçuk Dereli yönetecek. G.Saray'da Perez, Hasan, Arif, Batista ve Kerem sakat, Fleurquin izinli, Emre kart cezalısı, Hakan kadro dışı. Y.Yozgat'da ise hasta olan Preko oynamıyor.

BEŞİKTAŞ-G.ANTEP

Son 6 maçını kazanarak çıkışa geçen Beşiktaş, G.Antepspor'u da yenip, devreye moralli girmek istiyor. Ali Aydın'ın yönetimindeki BJK İnönü Stadı'ndaki maç, saat 19.00'da başlayacak. Karşılaşma, Digitürk'ten naklen yayınlanacak. Beşiktaş'ta Ahmet Yıldırım cezalı, Myhre, Stavrum, Yasin ve Nihat sakat. G.Antepspor'da ise Mert, Volkan ve Emrah sakat.

YOZGAT: Diallo, Selim, Özgür, Yaw, Cihat, Savaş, Cengizhan, Hamza, Cem, Arben, Antti

G.SARAY: Mondragon, Capone, B.Korkmaz, Vedat, Victoria, B.Akın, Ayhan, Sergen, Ergün, Ümit, Serkan

STAT: Şehir

SAAT: 13.30

HAKEM: Selçuk Dereli

TV: Digitürk

BEŞİKTAŞ: Fevzi, Ali Eren, Ronaldo, İbrahim, Khlestov, Tayfur, Baya, Tümer, Bayram, İlhan, A.Dursun

G.ANTEP: Ömer, Hasan Yurt, M.Polat, Ramazan, Cesar, Kemal, M.Marangoz, Hakan, Maxim, M.Şahintürk, Fatih

STAT: BJK İnönü

SAAT: 19.00

HAKEM: Ali Aydın

TV: Digitürk

Süper Lig'de diğer maçlar

Süper Lig'de bugün saat 13.30'da başlayacak 6 maç daha var. Avni Aker Stadı: Trabzon-Göztepe (Hakem: Mustafa Çulcu), İnönü Stadı: Malatya-Samsun (Hakem: Metin Tokat), İsmetpaşa Stadı: Kocaeli-Denizli (Hakem: Metin Seval), 19 Mayıs Stadı: A.Gücü-Ç.Rize (Hakem: Bülent Uzun), Güngören Belediye Stadı: İstanbul-Antalya (Hakem: Kazım Erçakır), Bursa Atatürk Stadı: Bursa-G.Birliği (Hakem: Serdar Tatlı)

Bunları da Beğenebilirsiniz