Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taştimur: Kupa, sürprizlere açık oluyor

Olin Edirne Başantenörü Gökhan Taştimur, “Spor Toto Türkiye Kupası liglerden önce başladığı için sürprizlere açık oluyor” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Taştimur, maçın ardından yapılan basın toplantısında, bugün takımının verdiği emeği ve gösterdiği performansı kutladığını belirterek, şunları kaydetti:
“14 oyuncumuzun 13'ünü yeni transfer ettik. Genç ve tecrübesiz bir takımız. Rakibimizde ise 3 senedir beraber oynayan oyuncular var. Bizden daha hazırlar ama tüm bunlara rağmen ikinci yarıda oyuncularım kendilerini aştılar. Özellikle 3. çeyrekteki savunmamızla öne geçtik. Ardından karşılıklı sayılarla geçen maçı kazanmasını bildik. Takımımla gurur duyuyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse bugün galip geleceğimizi hayal bile etmemiştim ama oyuncularım bunu gerçek hale getirdiler. Spor Toto Türkiye Kupası liglerden önce başladığı için sürprizlere açık oluyor.”

Tofaş Başantrenörü Nihat İziç ise, “Son 5 dakika basit hatalar yaptık. Hem hücumda hem de savunmada istediklerimizi yapamadık” diye konuştu.

Hücumda da istediklerini yapamadıklarına dikkat çeken İziç, “Bu maç bizim için iyi bir tecrübe oldu. Önümüzde 2 maç daha var. İkisini de kazanmak için sahaya çıkacağız. Olin Edirne'yi tebrik ediyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz