KASTAMONU HABERLERİ

Taşköprü'de evden hırsızlık

AA / Mehmet Tuğcu
25.02.2016 - 13:21Son Güncelleme :

- Karadedeoğlu köyünde 13 evden çeşitli eşyalar çalındı

AA / Mehmet Tuğcu

KASTAMONU (AA) - Kastamonu'nun Taşköprü ilçesine bağlı Karadedeoğlu köyünde 13 evden çeşitli eşyalar çalındığı bildirildi.

Karadedeoğlu köyünde kış aylarında kimsenin bulunmadığı 13 eve kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişiler, kapı ve pencereleri kırarak girdi. Evlerden bakır mutfak eşyası, alüminyum ve ruhsatlı tüfek alındı.

İhbar üzerine Taşköprü jandarma ekipleri, hırsızlık olayına karışan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Ev sahiplerinden Doğan Yıldız, köye geldiğinde kapılarının ve pencerelerinin kırılıp girildiğini gördüğünü söyledi. Durumu önce köydeki diğer ev sahiplerine, ardından jandarmaya bildiren Yıldız, jandarma ekiplerinden durumun aydınlatılmasını istedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Taşköprü'de evden hırsızlık hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 13 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Taşköprü'de evden hırsızlık haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı