« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tasfiye Operasyonu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yaman'la başladı

Tasfiye edilen ilk yönetici altyapı sorumlusu Mehmet Yaman oldu. Yaman'ın yerine ATSO'dan Necdet Alacan yönetime alınacak.

Devamı gelecek

Antalyaspor'da, Başkan Bekir Kumbul'un başlattığı operasyonda tasfiye edilen ilk yönetici Altyapı Sorumlusu Mehmet Yaman oldu. Dün toplanan yönetim kurulu, Yaman'ın pazartesi günü verdiği istifa dilekçesini işleme koydu. Mali Sorumlu Yönetici Mahmut Akkaş, yönetim kurulu kararının Yaman'a tebliğ ettiklerini söyledi. Yaman'dan boşalan yönetim kurulu üyeliğine, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nı temsilen Necdet Alacan getirilecek.

Ben istifa ettim

İstifasını iddia edildiği gibi Başkan Kumbul'un baskısı ile değil, kendi iradesi ile verdiğini öne süren Yaman, ‘‘Taraftarlar sürekli olarak yönetimi sahtekarlıkla suçlayıp, sayın Kumbul'a övgü yağdırıyordu. Buna sessiz kalmakla bir lidere yakışmayacak davranış sergiledi. Ben de tepkimi dile getirmek için istifa ettim. Kumbul'un Antalyaspor'a başkan olması için en önde ben mücadele etmiştim. Artık Kumbul ile çalışılmayacağını anlamış oldum’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz