ANKARA HABERLERİ

Taşdelen’den Kızılay turu

Hürriyet Haber
30.03.2016 - 16:53Son Güncelleme :

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, terör saldırılarının ardından yaraların sarılmaya çalışıldığı Kızılay’ı ziyaret etti.

Hürriyet Haber

Başkan Taşdelen, Karanfil ve Konur Taksi durakları ile bölgedeki diğer taksi duraklarının yenileneceğini kaydetti. Belediye tarafından tadilatı yapılan 70 okuldan biri olan Mimar Kemal İlk ve Ortaokulu’na da uğrayan Taşdelen, öğrencilere Çankaya Belediyesi’nin Çankaya Çocuk Kitapları Serileri’nden Dünya Klasikleri serisini armağan etti. Çankaya’nın eğlence, eğitim ve ticaret merkezi olan Kızılay’ın yaşanan terör saldırılarından ciddi biçimde etkilendiğini de belirten Taşdelen, güvenlik ve ticaret açısından neler yapılabileceğini konuşmak amacıyla esnafın geniş katılımıyla bir toplantı yapılacağını işaret etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Taşdelen’den Kızılay turu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 16 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Taşdelen’den Kızılay turu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı