ANTALYA HABERLERİ

Taş: Kaybedecek zamanımız yok

DHA
13.03.2018 - 14:23Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - AK Parti Antalya İl Başkanlığı görevini Rıza Sümer'den devralan İbrahim Ethem Taş, ilk il yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İlk toplantıda yürütme kurulunu da açıklayan Taş, “Önümüzde çok önemli seçimler var kaybedecek zamanımız yok" dedi.

İl kongresinin ardından yönetim kurulu üyeleriyle ilk toplantısını gerçekleştiren İbrahim Ethem Taş, kongre süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Taş, “Cumhurbaşkanımızın kongremize katılımı teşkilatlarımızda ayrı bir heyecan ve mutluluk yaşattı. Birlik ve beraberliğimize de örnek olacak çok güzel anları hep birlikte yaşadık. Kongre sürecimiz boyunca her zaman yanımda olarak desteğini esirgemeyen Rıza Sümer başkanımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Önceki dönem yönetim kurulumuzda yer alan değerli dava arkadaşlarımıza da hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi. Taş, "Listemizde 25 yaş altı iki arkadaşımız bulunmakta ve onlara ülkemizi emanet edeceğimiz gençlerimiz olarak güvenmekteyiz. Ayrıca bundan sonrada teşkilatımızın farklı kademelerinde de gençlerimizi önemli görevler bekliyor" diye konuştu.

KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK

Toplantının sonunda yeni yürütme kurulunu da açıklayan il başkanı Taş, kaybedecek zamanlarının olmadığını belirterek, şöyle dedi:

“Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu 2023 hedefi doğrultusunda ne kaybedecek bir dakikamız ne bekleyecek bir saniyemiz vardır. 2019 yılında ilk olarak yerel seçimler ardından yönetim sistemimizin değiştiği ilk Cumhurbaşkanlığı seçimine birlikte hazırlanacağız. Her iki seçime de Antalya teşkilatları olarak sorumluluğumuzun farkında olarak çalışacağız. İl başkanlığı mazbatasını aldığım bu günde teşkilatlarımız ile son sürat çalışmalarımıza başlamanın sevinci içindeyiz."

İbrahim Ethem Taş'ın Yürütme Kurulu ise şöyle:

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı - Mehmet Çetinkaya

Teşkilat Başkanı - Ayhan Ateş

Seçim İşleri Başkanı - Bilal Akyol

Tanıtım ve Medya Başkanı - Mustafa Atılgan

Dış İlişkiler Başkanı - Adnan Saraç

Sosyal İşler Başkanı - Abdullah Acar

Yerel Yönetimler Başkanı - Mehmet Kocabaş

Halkla İlişkiler Başkanı - Kasım Birol Yılgın

Ekonomi İşleri Başkanı - Halil Oya

İdari ve Mali işler Başkanı - Zekeriya Tonoğlu

Ar-Ge Başkanı - Fetullah Akçekoca

İl Sekreteri - Tuğrul Pirimoğlu

İnsan Hakları - Ebubekir Avşar

Çevre Şehir ve Kültür - Yüksel Yüce

Tarım Komisyonu - Mesut Topçu

Turizm Komisyonu - Zihni Kilit

Ticaret Komisyonu - Varol Astarcıoğlu

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Antalya haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Antalya haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Taş: Kaybedecek zamanımız yok haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı