Ege Haberleri

EGE

  Tarzan “Ümit”lendi

  M. Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)
  27.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Manisaspor’un yeni teknik patronu Ümit Özat, dün kolları sıvarken, camiaya umutlu mesajlar verdi. Özat, kulübün mali yapısını zorlamayacak takviyeler yapacaklarını açıkladı.

  MANİSASPOR’da Kemal Özdeş’in istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Ümit Özat getirildi. Siyah-beyazlı kulüple 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1.5 yıllık anlaşma sağlayan genç teknik adam, dün işbaşı yaptı. Antrenman öncesi basın toplantısı düzenleyen Özat,  “Kaliteli bir takıma geldim” diyerek şöyle konuştu: “Manisaspor’un ilk yarıda yaptığı çıkış, kalitesini gösteriyor. Amacımız bu hafta Karabük’ü deplasmanda yenip kötü gidişe son vermek.” Yeni transfer Harbuzi’yi G.Birliği’nden tanıdığını kaydeden Ümit  Özat, “Harbuzi kaliteli bir futbolcu. Ancak maç eksiği var. Bunu giderdiğinde takıma büyük faydası dokunacaktır. Ara transfer bitmeden, kulübün ekonomik yapısını bozmayacak takviyeler yapmayı planlıyoruz” dedi. Özat’ın yardımcılıklarını Mehmet Yıldırım, Cem Bağcı ve Kazım Konak yapacak.

  Manisaspor’da hep aynı nakarat

  MANİSASPOR, Süper Lig’deki 6. sezonunda da sezonu aynı teknik adamla bitiremedi. 2005-06’da Levent Eriş ve Ersun Yanal’la çalışan Tarzan, bir sonraki sezonu Ersun Yanal-Giray Bulak’la bitirdi. 2007-08’de Giray Bulak, Yılmaz Vural ve Levent Eriş görev yaptı. 2009-10 Mesut Bakkal’la başladı, Reha Kapsal’la tamamlandı.Geçen sezon ise önce Hakan Kutlu, sonra da Hikmet Karaman çalıştı.  A.A

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı