« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tartışılan şampiyonluk yemini

SÜPER Lig’de sezon sonunda 4. yıldızı armasına takmayı hedefleyen Galatasaray’da Başkan Ünal Aysal, Teknik Direktör Cesare Prandelli ve futbolcular Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da şampiyonluk sözü verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılıların verdiği bu görüntü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yıldız, “kek” kalıbına benzetildi.

“Tek yürek olalım” mesajı

4. YILDIZ lansmanının yapılması yönetim kurulu kararıyla oldu. Arena’da oynanacak ilk maç öncesi planlanıyordu. “Tek yürek olalım” mesajı verildi.

Bayrağımız dalgalanacak

KAPTAN Selçuk da 4. yıldız bayrağını dalgalandıracaklarını ifade etti. “Sadece ben değil, tüm Galatasaraylılar bu büyük hedefe ulaşmış olacak. Sezon sonunda anlamlı bir şampiyonluk alacağız” dedi.

Son ana kadar savaşacağız

G.SARAY Başkanı Ünal Aysal, törende yaptığı konuşmada, “Sezon sonunda taraftarımıza ithaf edeceğimiz 4. yıldız için tüm ekibimiz adına elimizden gelen her çabayı göstereceğiz” dedi.

Büyük onur duyacağım

CİMBOM’un Hollandalı yıldızı Sneijder törende şöyle konuştu: “Armasında 4 yıldız taşıyan takımın parçası olmak, benim için kariyerimin en onur verici olayı.”

Çok çalışıp başaracağız

G.SARAY Teknik Direktörü Cesare Prandelli, “Futbolcularımızla beraber çok çalışıp, bu onuru tüm Galatasaram camiasına yaşatacağız” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz