Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Tartışılan fotoğraf

  Hürriyet Haber
  15 Ağustos 2012 - 00:26Son Güncelleme : 15 Ağustos 2012 - 08:42

  Bodrum tatili sırasında teknede genç bir kadını kucağında taşırken görüntülenen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, çıkan haberlere, “O kız, arkadaşımın yeğeni” diyerek sitem etti. Sedef Orman ise eşine destek çıktı. Bu arada Orman'ın teknede görüntülendiği genç kadınla pazar günü Bodrum'dan İstanbul'a uçakla dönerken yan yana oturduğu da ortaya çıktı.

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Yalıkavak açıklarındaki tekne keyfi kâbusa dönüştü. Teknede genç bir kadını kucağında taşırken görüntülenen Orman, bu fotoğrafların basına yansıması üzerine Best FM Spor Müdürü Özkan Öztürk’e konuştu. O karelerin farklı anlamlar yüklenerek yayınlanmasına anlam veremediğini belirten başkan, “Ayıptır, yazıktır, günahtır. O yatta 5 erkek daha var ve o kız, arkadaşımın yeğeni. Ben evli ve iki çocuklu biriyim. İnsanları karalamak bu kadar kolay mı” dedi.

  TEKNEDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİLER (FOTO-GALERİ)     

  Tekne annemin evinin önünde

  Sedef Orman ise eşi Fikret Orman’a destek çıktı: “Fotoğraftaki kişi ailece görüştüğümüz biri, çok yakın bir arkadaşımızın yeğeni... Kendisini tanıyorum. Fikret’in şaka olsun diye denize atmak için kucakladığı anda fotoğraf çekilmiş. Bazen fotoğraflar olduğundan farklı görünebiliyor. Burada da olan o... Zaten tekne annemin evinin önünde demirliydi. Benim açımdan bir problem yok.”

  Tekneden sonra uçakta yan yana

  Habertürk Gazetesi'nden Reşat Balcıoğlu'nun haberine göre, Beşiktaş Başkanı Orman’ın teknede görüntülendiği genç kadının adının Bahar Özden olduğu ve iki yıldır sevgili oldukları iddia edildi. Orman’la Özden'in pazar gecesi THY’nin 2527 sefer sayılı uçağının 16B ve 16C numaralı koltuklarında yan yana İstanbul’a döndüğü de öne sürüldü.
   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı