« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tarsus'un yeni antrenörü Fırat Bozkurt oldu

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Tarsus Belediyespor'da, antrenörlüğe Fırat Bozkurt getirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Tarsus Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Tarsus Belediyespor'da yardımcı antrenör olarak görev yapan Fırat Bozkurt, baş antrenör olarak bir yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp Asbaşkanı Hikmet Avşar, imza töreninde, yakaladıkları istikrarın devamı için Bozkurt ile anlaşma sağladıklarını belirterek, şunları kaydetti:
“Erdal Yeğin'in ayrılmasından sonra kulübümüzü çok iyi bilen biriyle anlaşmanın sevincini yaşıyoruz. Fırat Bozkurt, kulübü ve Tarsus'taki yapıyı çok iyi biliyor. Tarsus Belediyespor olarak geçen sezon çok iyi çıkış yakaladık. Bunun devamını getirmek için içimizden biri olan Fırat Bozkurt'la yola devam etme kararı aldık. Biz, kendisine güveniyoruz. Fırat hocamızın takımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

Fırat Bozkurt ise Tarsus Belediyespor ile anlaşmanın mutluluğunu yaşadığını, kendisine olan güveni karşılıksız bırakmayacağını bildirdi.

Tarsus Belediyespor'u çok iyi tanıdığını ve hedeflerini iyi bildiğini vurgulayan Bozkurt “Daha önce çalıştığım kulüpler ve milli takımlarda önemli tecrübeler edindim. Sahip olduğum bilgi ve birikimi uzun vadede Tarsus Belediyespor'da en iyi şekilde kullanmak istiyorum” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz