« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tarsus'ta yüzler gülüyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Tarsus Belediyesi antrenörü Erdal Yeğin, kazanmaları gereken bir maçı kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yeğin, Burhaniye Belediyesi'ni 88-60 yendikleri karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, hedeflerine ulaşmak için bu maçı kazanmaları gerektiğini belirterek, “Eksik kadroyla çıktığımız maçta şans veremediğimiz oyuncularımızı oynattık. Onlara ayrıca teşekkür ediyorum. Sonuç itibarıyla kazandık, yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Tarsus Belediyesi oyuncusu Görkem Osmanbaşoğlu da maçı kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Burhaniye Belediyesi Antrenörü Erman Okerman ise yeni ve hazır olmayan bir kadroyla maça çıktıklarını belirterek, şunları kaydetti:
“Maçta çok top kaybımız oldu. Bire bir mücadelede çok yeniliyoruz. Maçın kaybedilme nedenleri bunlar. İki yabancı oyuncumuzdan bugün sadece biri oynayabildi. Yeni ve hazır olmayan bir takımız. Takımın başına geçeli 20 gün oldu. Maça hazır gelemedik ama Tarsus'un iki yabancı oyuncusu yokken ve Seda Erdoğan sakatken 28 sayı fark kabul edilebilecek bir şey değil.”

Burhaniye Belediyesi oyuncusu La Toya Thomas ise sabırlı olmaları gerektiğini belirterek, “Takım olarak çok çalışmaya ihtiyacımız var. Artık önümüze bakacağız” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz