MERSİN HABERLERİ

Tarsus'ta usta öğreticilere sertifika

DHA
29.03.2016 - 12:04Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’in Tarsus İlçesi'nde Mesleki Eğitim Merkezi tarafından açılan Motorlu Taşıtlar Trafik ve Çevre Öğreticiliği kursuna tamamlayan kursiyerlere belgeleri dağıtıldı. 
15 kişinin katılımı ile 8 Şubat tarihinde başlayan kurs, 24 Mart'ta sonlandı. Tamamlayan kurs nedeni ile düzenlenen törende konuşan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Nurettin Ambaroğlu, "Çevremizde trafikte yaşanan sorunları düşünerek bu kursu ekip olarak planladık. Kursu katılanlar trafik ve çevre bilgisi hakkında uzman kişilerden eğitim aldılar. Bu sayede inşallah bölgemizde yaşanan trafik sorununa çözüm anlamında katkı sağlarız. Bu süreçte bize destek olan sürücü kurslarının yönetimlerine teşekkür ederim" dedi.
MEM Müdürü Ambaroğlu’nun konuşmasının ardından kursa katılanlara belgeleri verildi.

Tolunay DUMAN / TARSUS(Mersin),(DHA)
(29.03.2016),(FOTOĞRAFLI)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Tarsus'ta usta öğreticilere sertifika hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 12 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tarsus'ta usta öğreticilere sertifika haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı