Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tarsus İdmanyurdu iyi başlamak istiyor

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu'nun Teknik Direktörü Nevzat Dinçbudak, ligin ilk haftasında deplasmanda oynayacakları Giresun maçına hazır olduklarını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Dinçbudak gazetecilere yaptığı açıklamada, lige iyi bir başlangıç yaparak başarılı bir sezon geçirmek istediklerini belirterek, bunun için oyuncularına güvendiğini söyledi.

Yeni bir kadroyla yola çıktıklarına işaret eden Dinçbudak, “Uyum sürecini atlattığımız zaman zirve adına yarışta olacağımıza inanıyorum. 7 haftalık bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu hazırlık dönemi içerisinde 80 antrenman yaparak, lige hazır hale geldik. Giresunspor karşısında iyi sonuç alarak sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Şu an itibariyle Giresunspor maçına hazırız” dedi.

Sakatlıktan yeni kurtulan takım kaptanı Şenol Erol ile takıma yeni katılan Serkan Güney ve Sertaç Şahin'in henüz hazır olmadığı için Giresunspor maç kadrosunda yer almayacaklarını ifade eden Dinçbudak, ligin uzun bir maraton olduğunu, takım olarak iyi bir grafik oluşturmak istediklerini vurguladı.
Dinçbudak, kendilerine verilen görevi iyi şekilde yerine getirmek için mücadele vereceklerini ve Tarsus İdmanyurdu camiasını mutlu etmek için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler