Astroloji Haberleri, Son Dakika, Haberler

ASTROLOJİ

  Tarot falınıza bakın

  11 Nisan 2008 - 11:41Son Güncelleme : 11 Nisan 2008 - 09:28

  En önemli sorunlarınızın nasıl çözülebileceğini, hayatın size neler getireceğini öğrenin. Kartını seç tarot falına bak!

  Tarot falınıza bakın 
  Gelecek
  Tılsım Sekizlisi, yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemin işaretcisidir. İster maddi, ister manevi hedeflerinize, gayretle ve şevkinizi kaybetmeden, metodik bir şekilde çalışarak ulaşabileceğinize işaret eder. Bu çalışma, konsantrasyon gücünüzü yükseltirken, algılarınızı ve bilginizi de zenginleştirerek, konu üzerinde ustalaşmanızı da sağlayacaktır.

  Tarot falınıza bakın

  Şimdi
  Yaşamınızın dinamik, yapıcı ve otoriter bir dönemi başlamakta. Hayatınızın tüm sorumluluklarını üstlenerek, kararlarınızı kendiniz vermek istediğiniz bir devredesiniz. Enerjinizi yaşamınızdaki kaotik unsurları yoketmeye, düzen ve disiplin yaratmaya harcayacaksınız. Duygusallığa pek yer vermediğiniz ve enerji harcamak istemediğiniz bu devrede, mantık daha fazla iş başında. Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Herkesin bir şansa daha sahip olması gerektiğini unutmamalısınız.

  Tarot falınıza bakın
   Gelecek
  Sınırlarınızın ve hareket kabiliyetinizin daraldığı, seçme özgürlüğünüzün elinizden alındığı bir devrdesiniz. Karar verememek ve harekete geçememek, kendinizi güçsüz hissetmenize neden oluyor. Yaşamınızdaki engellerin ortadan kalkması için akıl gücünüzü kullanmalı ve rehberlik almaktan çekinmemelisiniz. Hayatınızın ve hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeskli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden olmakta. Sabır ve bir parça yavaşlık bu dönemin temel gereksinimlerinden.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 12 Yorum }
  • revnak kara 6.3.2008 13:43:04
   Tarot kirliliği artıyor. Eline tarot destesi, anlam kitabı alan herkes yorumcuyum demeye başladı. Bir de bu otomatik cevaplar insanı cileden çıkarıyor. Tarot kartlarının bir çok anlamı vardır ve üstelik açılımda çıkan diğer kartlar bu anlamlar değişir. Yani her açılım özeldir. Özel yorum gerektirir.
  • kemal açıkbaş 28.12.2007 16:33:13
   google'a girip tarot yazın ve de rdaki bi siteden bakın bakmak isteyenler.
  • MÜGE ŞAHAN 14.12.2007 17:24:34
   BU KARTLAR AÇILMIYOOORRRR HEMDE ÇOK UZUN ZAMANDIR.
  • birgül keskin 5.12.2007 23:21:25
   Kartlar neden açılmıyor? :(((
  • denizay denizay 3.12.2007 16:38:42
   gercegi söyleyim bende de acilmiyor kartlar : )
  • nuray önder 22.11.2007 19:04:31
   yahu ben bu kartları açamıyorum bende mi sorun yoksa .......
  Sayfa Başı
  Haberlerfenerbahçe maçı saat kaçtabeşiktaş maçı saat kaçtareal madridbarcelonael clasicoispanyaAltının gram fiyatı