« Hürriyet.com.tr

Tarkan'ın ateşle dansı

Tarkan ‘Avea Açıkhava Konserleri’ nde İstanbulluları çoşturdu. Önceki gün Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konserinde hem şarkıları hem de sahne şovuyla izleyicilere unutulmaz saatler yaşattı.

Mustafa KIZGINYÜREK
X

Sahneye yerleştirilen sahte alev makineleri sayesinde şarkısını söylerken birdenbire alevler içinde kalan sanatçı, hayranlarını korkuttu. Bunun bir görsel şov olduğunu sonradan anlayan hayranları, Tarkan'ı dakikalarca ayakta alkışladı.

 

 Tarkanın ateşle dansı Tarkanın ateşle dansı

 

Tarkan'ın uzun bir aradan sonra Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konserin biletleri günler öncesinden karaborsaya düştü.

 

Tarkanın ateşle dansı Tarkanın ateşle dansı

 

Megastar Tarkan, Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlen konserle hayranlarıyla buluştu. Hitt Production’ın düzenlediği ve Avea’nın ana sponsorluğunda gerçekleşen konserde eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan’a konser alanını dolduran binlerce kişi eşlik etti. İngilizce albümünden de şarkılar söyleyen Tarkan, Şimdi Uzaklardasın, Dönülmez Akşamın Ufkundayız gibi klasikleşmiş şarkıları yorumlayarak izleyenlere tam bir Türk Sanat Müziği ziyafeti yaşattı.

Megastar şarkılarıyla olduğu kadar muhteşem dans gösterisiyle de izleyenleri çoşturdu.Konser biletleri satışa sunulduğu ilk gün tükenen Tarkan, İstanbulluları iki gün daha çoşturacak. 8 ve 9 Ağustos’ta da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak.

 

 

 

 

Kaynak: Mustafa KIZGINYÜREK

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Chistmas’a geldik biz...
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa’nın en güzel noel pazarları