KASTAMONU HABERLERİ

Tarımsal Yayım Danışmanlık İl Teknik Komitesi Toplantısı Yapıldı

IHA
02.07.2015 - 12:34Son Güncelleme :

Kastamonu'da Tarımsal Yayın Danışmanlık İl Teknik Tertip Komitesi toplantısı yapıldı.

IHA

08.09.2006 tarih ve 26283 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Düzenlenmesine Dair Yönetmelik kapsamında, Kastamonu’da Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Teknik Komitesi toplantısı gerçekleştirildi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Yaman başkanlığında düzenlenen toplantı, Küre Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü salonunda yapıldı. Toplantıya, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Butur, İl Müdür Yardımcısı V. Murat Türkmen, ZMO İl Temsilcisi Cihat Sipahi, Türkiye Ziraatçılar Derneği Şube Başkanı Yılmaz Kenan, Veteriner Hekimler Odası İl Başkanı Süleyman Selim Dere, Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği Temsilcisi Dilek Özdemir ve İl Müdürlüğüne bağlı şube müdürleri katıldı.
Kastamonu’da tarımsal yayım ve danışmanlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması ve sahada karşılaşılan problemlerin konuşulduğu toplantıda, komite üyeleri çözüme yönelik fikirlerini beyan etti ve buna yönelik kararlar alındı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Tarımsal Yayım Danışmanlık İl Teknik Komitesi Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tarımsal Yayım Danışmanlık İl Teknik Komitesi Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

KASTAMONU NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:08
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  12:52
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  19:02
Sayfa Başı