OSMANİYE HABERLERİ

'Tarım ve İnsan' fotoğrafları Osmaniye'de

DHA
28.03.2017 - 16:07Son Güncelleme :
DHA

GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2016 yılında 8'incisi düzenlenen Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren fotoğraflar Osmaniye'de sergilendi.
Park 328 AVM'deki serginin açılışını Vali Kerem Al yaptı.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, açılış konuşmasında, Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren eserlerin 81 ilde izlenime sunulduğunu söyledi. Müdür Sağlam "Yarışmada tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, üretici, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflar yer aldı. Bu yıl 529 katılımcıyla 2 bin 317 eserin arasından sergi ve albüm için 120'si seçilmiştir. Bunlardan 18'ine de yaklaşık 50 bin lira olan ödül verilmiştir" dedi.
Açılışın ardından resim sergisi gezildi. 70 fotoğrafın yer aldığı sergi 3 gün açık kalacak.  

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden 'Tarım ve İnsan' fotoğrafları Osmaniye'de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 16 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Tarım ve İnsan' fotoğrafları Osmaniye'de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı