AĞRI HABERLERİ

Tarım personeline İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimi verildi

DHA
02.05.2017 - 11:32 Son Güncelleme :
DHA

Oğuzhan HANÇER / AĞRI (DHA)-Ağrı Halk Eğitim Merkezinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Personeline İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimi verildi.
    Eğitime Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Engin, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve tüm personel katıldı. Eğitim, İl Müdür Yardımcısı Zeki Çelik, İl Müdürlüğü personellerinden Ziraat Mühendisi Zekiye Güler, Ziraat Mühendisi Ömer Sadık ve İş yeri Hekimi Dr. Ali Özeroğlu tarafından verildi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Engin, "İl Müdürlüğü olarak biz bir aileyiz. Bu nedenle ailemizde bulunan her ferdin güvenliğini ve iş sağlığını düşünmek zorundayız. Kanunda belirtilen zorunluluk süresini beklemeden siz değerli personelimize hazırlamış olduğumuz bu eğitim ile iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. İnanıyorum ki iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlenmemizi sağlayacak verimli bir eğitim olacaktır" dedi.
    Eğitimde, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkındaki Yönetmeliği" anlatıldı. Yapılan eğitimde, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının yüzde 98 oranında önlenebileceği, kazaları önlemenin bedel ödemekten daha kolay olduğu ifade edildi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Tarım personeline İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimi verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Mayıs 2017 tarihinde saat 11 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tarım personeline İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimi verildi haberi güncellenecektir.

AĞRI NAMAZ VAKİTLERİ

24 Nisan 2018, Salı
 • İmsak
  03:39
 • Guneş
  05:11
 • Öğle
  12:12
 • İkindi
  15:57
 • Akşam
  19:01
 • Yatsı
  20:27
Sayfa Başı