ANTALYA HABERLERİ

Tarihsel motifler sergilendi

DHA
27.03.2017 - 16:06Son Güncelleme :
DHA

 

Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) - MENEVİŞ Gülay Eroğlu Resim Atölyesi'nde çalışmalarını sürdüren ressamların eserleri 'Bahar Motifleri' adıyla beğeniye sunuldu.

Terracity Alışveriş Merkezi'ndeki sergide, atölye ressamları Gülay Eroğlu, Türkan Güzenge, Bilgin Ölek, Elif Gonca Diker, Nazife Aras, Rezzan Koyuncuoğlu, Nermin Özturan, Gülesin Pektaş Akgün, Sena Pala, 'Bahar Sergisi' için özel tasarlanan ve yağlıboya çalışmalarından oluşan 17 resim yer alıyor.

Atölyesinde resim eğitimi veren Gülay Eroğlu, "Sergilenen figürler içerisinde Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait, Hindistan'a özgü tarihsel motifler ver alıyor. Eserler, günler süren titiz bir çalışmanın ürünleri oldu. Özenle, sabırla ince detaylarla hazırlanan eserlerimizin ikinci serisine başlayacağız" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Tarihsel motifler sergilendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 16 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tarihsel motifler sergilendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı