KIRIKKALE HABERLERİ

Tarihi Kırıkkale evleri yapılıyor

DHA
29.03.2016 - 10:29Son Güncelleme :

Tarihi Kırıkkale evleri yapılıyor

DHA

Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)- KIRIKKALE'de Atatürk Bulvarı üzerinde Tarihi Kırıkkale Evleri projesi gerçekleşiyor. Yeni hizmete açılan Şehitler Parkı'nın karşısında yapımı gerçekleştirilecek olan Tarihi Kırıkkale Evleri projesinin ihalesi tamamlanmış olup önümüzdeki günlerde inşaatına başlanacağı belirtildi
Kırıkkale'nin tarihi kültürünü yaşatacak olan bu eserin toplam 3 bin metre kare üzerine kurulacağıbelirtildi. Şehitler Parkı karşısına afiş ve bilboard ile Tarihi Kırıkkale Evleri projesinin resimleri de asıldı. Gerçekleştirilen proje resimleri vatandaşlar tarafından ilgi ve beğeni ile karşılandı. Bu eser ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'nın projelerinden biri daha gerçekleştireceklerini ifada ederek “Kırıkkale her şeyin en iyisine ve güzeline layıktır. Belediye olarak seçimler öncesi vaat ettiğimiz projeleri gerçekleştirerek halkımızın beğenisine sunuyoruz. Böylece modern Kırıkkale yılında hızla yol almaya devam edeceğiz" dedi.
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırıkkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırıkkale ilinden Tarihi Kırıkkale evleri yapılıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 10 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tarihi Kırıkkale evleri yapılıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı