ÇANAKKALE HABERLERİ

Tarihi Fotoğraflar Çanakkale’yi Süsleyecek

IHA
27.02.2015 - 15:21Son Güncelleme :

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MÜCAHİD DEMİR, TARİHİ OLAYLARIN RESMEDİLDİĞİ POSTERLERLE, ÇANAKKALE’Yİ DONATACAK.

IHA

AK Parti Çanakkale Milletvekili aday adayı Mücahid Demir, tarihi olayların resmedildiği posterlerle Çanakkale’yi donatacak.
AK Parti Çanakkale Milletvekili aday adayı Mücahid Demir, seçim çalışmalarını anlamlı bir kampanyayla renklendirdi. Çanakkale tarihinin resmedildiği posterleri Çanakkalelilere hediye eden Demir, bu sayede tarihin hafızalardan silinmemesini sağlamak istediğini söyledi. Demir, “Gönül arzu eder ki, herkes elinden geldiğince, dili döndüğünce memleketi için bir şeyler yapsın. Ben de acizane bir kardeşiniz olarak şehrim ve memleketim için, hemşerim ve milletim için bu siyasi mücadeleye talibim. Her şeyden önce, aidiyet şuuru ile hizmet edecek yöneticiler maneviyatı zirve olan bu şehri hak ettiği mertebeye ulaştıracaktır. Bizler de bu bilinç ile kentimizin önemli değerlerini gelecek nesillere aktarmak ve hafızalardan silinmemesi adına bu tarihi olayların resmedildiği posterler ile kentimizi süslemeyi amaçlıyoruz. Çanakkale’nin değerlerine yakışır, değerlerine değer katan bir çalışma yürütmek istiyoruz. Çanakkale’nin Milli gelirini artırmak, ‘olmaz’ değil, ‘olur’ denilen bir Çanakkale için mücadele veriyoruz. Hep Çanakkale’nin içinde ve kalbinde olduk. Bundan sonrada Ankara’yı Çanakkale’ye taşımak için çalışacağız. Çanakkale’nin Dünya’da yeri olan değerleri var.
18 Mart 1915’de kazanılmış büyük bir zafer, Esat Paşa, Piri Reis gibi önemli değerlerimize sahip çıkmak için, bu değerleri günümüzde hafızalarda sıcak tutmak adına, önemli bazı an ve görselleri resmederek halkımızla paylaşmak istedik. Türkiye Cumhuriyeti, Ak Parti ile tarihinin en güçlü hükümetlerini kurarak yoluna devam ediyor. Her seçimde gücüne güç katarak yeni ufuklara koşan bu ekibin bir üyesi olma onurunu her vakit yaşadım. Aynı amaç ve şuurla hizmet etmek isteyen bir kişi olarak yola çıktım” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Tarihi Fotoğraflar Çanakkale’yi Süsleyecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 15 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tarihi Fotoğraflar Çanakkale’yi Süsleyecek haberi güncellenecektir.

ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:34
 • Guneş
  08:21
 • Öğle
  13:20
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:32
Sayfa Başı