« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tarihi bir gün oldu

Basketbol THY Avrupa Ligi Top 16 G Grubu ikinci maçında İtalya'nn EA7 Emporio Armani takımını 65-63 yenen Fenerbahçe Ülker'in antrenörü Neven Spahija, tarihi bir gün yaşadıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Spahija, karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında, bu akşamın kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek, “Fenerbahçe Ülker için tarihi bir gün oldu. Yeni salonumuzda oynadık. Sponsorumuza, kulübümüze ve özellikle başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür ediyorum” dedi.

“Böyle güzel bir salon olunca beklentiler de yüksek oluyor” diyen Spahija, şöyle devam etti: “Fenerbahçe Ülker'in iyi oynayıp Avrupa Ligi'nde iyi yerlere gelmesi gerekiyor. Takımımı kutluyorum. Galip geldik ama istediğimizi basketbolu oynayamadık. Sahamızda oynarken üzerimizde neden baskı var bunu anlamıyorum. 3 sayılık atışlarda sadece yüzde 25'lik performans sergiledik ve sadece 7 asistimiz vardı. Gerçek basketbolumuz, Unics Kazan maçının ilk 20 dakikasındaki basketboldu. Yine öyle oynamak istiyoruz.”

Spahija, Ukic ile ilgili bir soruya, “Kesinlikle iyi oynadı ve bize katkısı oldu. Ama topla biraz daha paylaşım yapması lazım” diye yanıt verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz