Tarih Vakfı'ndan 75. yıl teşekkürü

Hürriyet Haber
13.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

Türkiye Ekonomik ve Toplumsal Tarih Vakfı, Cumhuriyet'in 75'inci yılı nedeniyle düzenlenen etkinliklerin değerlendirildiği bir toplantı düzenledi. Toplantıya Tarih Vakfı Başkanı İlhan Tekeli, Vakfın yöneticisi Orhan Silier ve Yiğit Gülöksüz'ün yanısıra, 75'inci yıl projelerine destek veren kuruluşların temsilcileri katıldı.

Tarih Vakfı'nın Cumhuriyet'in 75'inci yılı nedeniyle düzenlediği etkinliklerin değerlendirildiği toplantıda tüm bu etkinliklere destek veren sponsor firmaların temsilcilerine teşekkür plaketi verildi.

Toplantıda ana sponsorlar Başbakanlık Tanıtma Fonu ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası ile Amerikan Home Sigorta, Beko Ticaret, Dimage Digital Imaging, Enka Holding, Escort Net, Finansbank, Hedef Dağıtım, İpragaz, İş Bankası, Körber Vakfı, Leitz- Manu, Lumina Aydınlatma, Mavi Giyim, Milli Piyango İdaresi, Net Yapı, Netaş, Novartist, ODTÜ, Raks New Media, Reuters Teknik Servis, The United States Information Service, Türk Eximbank, Türkiye Kalkınma Bankası ve TÜYAP temsilcilerine plaket verildi.

Törenin ardından, Tarih Vakfı üyeleri gelecek yıl yapmayı planladıkları etkinlileri konu alan bir toplantı düzenledi.Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı