« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarlarla bütünleştik

Ankaragücü Teknik Direktörü Mesut Bakkal, taraftarlarıyla artık bütünlüğü sağladıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Mesut Bakkal, tesislerde düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında, Kardemir Karbükspor maçında taraftarlarla yeniden kenetlenmelerinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Kardemir Karabükspor maçında oynadığımız güzel futboldan çok camiamızın, taraftarıyla, yöneticisiyle, teknik ekibiyle ve futbolcusuyla bir bütün halinde hareket etmesi beni çok mutlu etti. Eski sıkıntılarımızı geride bırakarak, yeniden bütünleştik. Bu da istikrarlı bir takım olmamızı, iyi futbol oynayarak, kazanmamızı sağlıyor. Bu istikrarımızı kalan 3 maçımızda da sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

SİVASSPOR MAÇI

Spor Toto Süper Lig'de bu hafta Sivasspor deplasmanına gideceklerini ve bu maç için de hazırlıkların iyi bir şekilde sürdüğünü belirten Bakkal, “Sestak ve Özgür Çek'in de iyileşmesiyle takımda sakat oyuncumuzun kalmadığını söyleyebilirim. Cezalımız da bulunmuyor. Yani Sivasspor maçına eksiksiz hazırlanıyoruz. Bu maça takımın yakaladığı hava ve istikrarla kazanmak için gideceğiz. Ankaragücü kalan 3 maçını da kazanacaktır. Gelecek sezona sıralamada bize yakışan en iyi yerde başlamak istiyoruz” dedi.

İMZA GÜNÜ

Ankaragücü Teknik Direktörü Bakkal, ligin 33. haftasında Fenerbahçe ile yapacakları maç öncesi taraftarlarına imza günü yapacaklarını belirterek, şöyle devam etti: “Fenerbahçe maçı öncesi tesislerimizde 3 bin taraftarımızla buluşarak, imza günü yapacağız. Futbolcularımızla taraftarlarımızı buluşturacağız. Bizim için çok önemli olan taraftarlarımıza şort, forma, top gibi çeşitli hediyeler de vereceğiz. Bu birlikteliğimizi devam ettirmek istiyoruz. Artık eski sıkıntıları unutup, camiaya olarak kenetlenmek zamanıdır.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler