« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarlardan Fener'e destek geldi

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu'nun, bir taraftar grubuyla yaşadığı tartışmada, çok sayıda taraftar derneğinden destek gördüğü bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yapılan açıklamada, tribünlerde tatsızlık ve huzursuzluk yaratmaya çalışanlara karşı yönetim kurulunun verdiği mücadeleye Türkiye ve yurt dışındaki taraftar derneklerinden destek mesajları geldiği ifade edildi.

Açıklamada, şu ifadeler yer alıyor:

“Kendisini taraftar olarak adlandıran, ancak Fenerbahçelilik üzerinden rant elde etmeye çalışan bir avuç kendini bilmeze en iyi dersi yine büyük Fenerbahçe taraftarı veriyor. Tribünlerde tatsızlık ve huzursuzluk yaratmaya çalışanlara karşı yönetimimizin verdiği mücadeleye tüm Türkiye ve yurt dışındaki taraftar derneklerimizden destek mesajları yağıyor. Taraftar derneklerimiz kulübümüze yolladıkları yüzlerce mesajda 'Hep destek tam destek' sözünün bir slogan değil, bir gerçeklik olduğunu belirterek, yönetimimize desteklerini ifade ediyorlar. Yönetimimize verdikleri desteğin bir göstergesi olarak kulübümüze mesajlar yollayan tüm taraftar derneklerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler