« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarlar F.Bahçe'yi yalnız bırakmadı

Fenerbahçe, Manisaspor maçının hazırlıklarına akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanı bir grup taraftar da izledi. Taraftarlar, tezahüratlar ve sevgi gösteriyle teknik heyet ve oyunculara destek verdi.

Can Bartu Tesisleri'nde, sportif direktör ve teknik sorumlu Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı.

İdman, 3 grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışmalarının ardından, koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Dar alanda pas organizasyonları ile süren antrenman, yine dar alanda yapılan taktik ağırlıklı çift kale maç ve bireysel çalışmalarla sonra erdi. Kaleci antrenörü Murat Öztürk eşliğinde takımdan ayrı çalışmalar yapan kaleciler, çift kale maçta dönüşümlü olarak görev aldı.

Bronşit olan Özer Hurmacı antrenmana çıkmazken, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Uğur Boral ise bireysel oyuncu antrenörü Dolu Arslan eşliğinde, tesislerde ayrı bir program dahilinde çalışmalarını tamamladı.

Bu arada Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'ne gelen bir grup taraftar, antrenman öncesi takıma baklava ikram etti ve çiçek verdi. Oyunculara moral aşılayan taraftarlar, antrenmanın bir bölümünü saha kenarında yaktıkları meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde izledi.

Fenerbahçe, yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayarak, akşam saatlerinde özel uçakla önce İzmir'e, İzmir'den de karayoluyla Manisa'ya hareket edecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz