Ege Haberleri

EGE

  Taraftarlar Basmane'ye yürüdü

  Hürriyet Haber
  17 Haziran 2013 - 10:36Son Güncelleme : 17 Haziran 2013 - 10:42

  Başını Göztepelilerin çektiği farklı takımların taraftarı gece yarısı Basmane Meydanı'na yürüyüşe geçti.

  Cumhuriyet Meydanı'ndan Gazi Bulvarı'na geçen grup bir süre sonra AK Parti Konak İlçe Başkanlığı'nın da binasının bulunduğu Basmane Meydanı'na vardı. Burada emniyet yetkilileri ile görüşen grup, herhangi bir açıklama yapmadan Gündoğdu Meydanı'na geri döndü, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

  İzmir'de, Gündoğdu Meydanı'nda süren Gezi Parkı eylemleri destek protestoları gecenin ilerleyen saatlerinde vatandaşların alandan ayrılmaya başlamasıyla yoğunluğunu kaybetti.  Başını Göztepelilerin çektiği farklı takımların taraftarı gece yarısı Basmane Meydanı'na yürüyüşe geçti. Cumhuriyet Meydanı'ndan Gazi Bulvarı'na geçen grup bir süre sonra AK Parti Konak İlçe Başkanlığı'nın da binasının bulunduğu Basmane Meydanı'na vardı. Burada emniyet yetkilileri ile görüşen grup, herhangi bir açıklama yapmadan Gündoğdu Meydanı'na geri döndü, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

  Taraftarlar Basmaneye yürüdü

  Öte yandan iş bırakacağını duyuran Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Türk Tabipleri Birliği (TTB), Türk Diş Hekimleri Birliği'nin (TDB) İzmir şube üyelerinin bugün Dokuz Eylül Meydanı'nda toplanacağı öğrenildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı