« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarla küfürleşti

Galatasaraylı Burak Yılmaz, oyundan çıkarken protestolara önce alkışla karşılık verdi. Kendisine laf atılan golcü, sinkaflı sözlerle karşılık verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Taraftarla küfürleşti

ARENA'DA KABUS GECESİ: 1-6

DÜNKÜ dev maçta son dakikalar oynanırken, tribünlerde hüzün hakimdi. Galatasaray’ın sahadaki yıldızları da, bu üzüntüye ortak oldu. Sarı kırmızılı taraftarın sevgilisi olan Burak Yılmaz, 77. dakikada yerini Umut Bulut’a bıraktı. Ne olduysa da, bundan sonra oldu.

Saha kenarına doğru gelen Burak, kimi taraftarlarca ıslıklanmaya başladı. Bu tepkiye, golcü futbolcu alkışlarla karşılık verdi. Özellikle Pegasus tribünü ise, milli forvete sahip çıktı. Alkışlarla Burak Yılmaz’ı destekleyen tribünlerden, bazı kişiler ise Burak’a küfretti.

TERİM İLE ŞAŞ SAKİNLEŞTİRSE DE...

BİR anda kendine hakim olamayan Burak da, kendisine sin-kaflı küfürler eden taraftarlara ‘A... k...’ şeklinde karşılık verdi. Bu sırada Galatasaraylı golcünün yanına gelen teknik direktör Fatih Terim ile yardımcısı Hasan Şaş, Burak Yılmaz’ı sakinleştirmeye çalıştı.
Yedek kulübesine oturan Burak’ın moralinin oldukça bozuk olduğu gözlendi. Tecrübeli futbolcunun ilerleyen dakikalarda da, kulübede suratı asık şekilde oturduğu görüldü.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEDİ, TEK GİTTİ

KARŞILAŞMANIN farklı şekilde Real Madrid lehine ardından oldukça bitkin görünen Burak’ın ağzını bıçak açmadı. Türk Telekom Arena Stadı çıkışında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen taraftarlarla da diyaloğa girmeyen Burak Yılmaz, takım otobüsüne de binmedi.
Stattan, sarı kırmızılı ekipten bağımsız olarak kendi özel arabasıyla ayrılan Burak’ın soyunma odasında da oldukça üzüntülü ve durgun olduğu öğrenildi.

GALATASARAY - R. MADRİD MAÇININ FOTOROMANI


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler