Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarla daha farklı olurdu

Çifte kupalı bir ekip olarak dramatik bir lig başlangıcı yaptıklarını belirten tecrübeli hoca, “Son yarım saat taraftarımızla oynasaydık, doyumsuz bir Beşiktaş seyrettirirdik” dedi.

Emre OKTAY
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Antalyaspor karşılaşmasının seyircisiz oynanmasının kendilerini olumsuz etkilediğini belirterek, “Şampiyonun sezona başlangıcı dramatik oldu. Eğer bugünkü oyunun son yarım saatinde taraftarımızla beraber oynayasaydık, doyulmaz bir futbol keyfi ve Beşiktaş olurdu. Daha farklı skorla bitecek bir maçtı” diye konuştu.
Bobo görevini
Özellikle ikinci yarıdaki futbolun kendisini memnun ettiğini dile getiren Denizli, “Türk pasaportlu bir oyuncu alacağız dediniz, bu Yıldıray Baştürk mü?” sorusu üzerine, “Böyle bir futbolcu alma durumumuz mevcut. Şartlar oturduğu zaman olacak bir transfer bu. Bazı Türk pasaportlu futbolcularımız bugün kadroda dahi yoktu. Eksiklerimizin kadroya katılacağını düşünürsek Beşiktaş kendini taşıyacak kadroyu elinde barındıracaktır” değerlendirmesini yaptı.
Denizli, Bobo’daki düşüşün transferle ilgisi olup olmadığı yolundaki bir soru üzerine de “Bobo’daki düşüşün iki nedeni olabilir. Birincisi, onu kullandığımız bölge. Yani, ileri ucun sol tarafında oynatmamız. Bunu yapmak zorundaydım. Ancak, onu solda oynatmaktan memnun değilim. Bazı oyuncular istemedikleri pozisyonlarda görev yapabilirler. Ben ona güvendiğim için o görevi veriyorum.
Bobo görevini yaptı
İkincisi, Bobo’nun kafasında önemli bir sorun olmaması lazım. ‘Gidersem benim için iyi olur’ diye kulübümüze sezon başında başvurmuştu. Son derece sağlıklı bir karar verdi ve onu bırakmadık. Bobo bizim için önemli bir oyuncu. Kulübün menfaatine uygun olacak bir teklif gelirse değerlendiririz. Benim kafamdaki Bobo, görevini yapan bir Bobo’ydu. Her geçen hafta iyi hale gelecektir” cevabını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler