Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarla daha farklı olurdu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Antalyaspor karşılaşmasının seyircisiz oynanmasının kendilerini olumsuz etkilediğini belirterek, “Şampiyonun sezona başlangıcı dramatik oldu. Eğer bugünkü oyunun son yarım saatinde taraftarımızla beraber oynayasaydık, doyulmaz bir futbol keyfi olurdu. Daha farklı skorla bitecek bir maçtı” dedi.
Denizli, “Türk pasaportlu bir oyuncu alacağız dediniz, bu Yıldıray Baştürk mü?” sorusu üzerine, “Böyle bir futbolcu alma durumumuz mevcut. Şartlar oturduğu zaman olacak bir transfer bu. Bazı Türk pasaportlu futbolcularımız bugün kadroda dahi yoktu. Eksiklerimizin kadroya katılacağını düşünürsek Beşiktaş kendini taşıyacak kadroyu elinde barındıracaktır” değerlendirmesini yaptı.
Denizli, Bobo’daki düşüşün transferle ilgisi olup olmadığı yolundaki bir soru üzerine, “Bobo’daki düşüşün iki nedeni olabilir. Birincisi, onu kullandığımız bölge. Yani, ileri ucun sol tarafında oynatmamız. Bunu yapmak zorundaydım. İkincisi, Bobo’nun kafasında önemli bir sorun olmaması lazım. Gidersem benim için iyi olur diye kulübümüze sezon başında başvurmuştu. Son derece sağlıklı bir karar verdi ve onu bırakmadık. Bobo bizim için önemli bir oyuncu. Kulübün menfaatine uygun olacak bir teklif gelirse değerlendiririz. Benim kafamdaki Bobo bugün görevini yapan bir Bobo’ydu. Her geçen hafta iyi hale gelecektir” cevabını verdi.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler