GeriFutbol Taraftar'ın desteği arkamda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Taraftar'ın desteği arkamda

Taraftar'ın desteği arkamda
refid:15071701-spot ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu ile dün yaptığı toplantının ardından bugün Can Bartu Tesisleri'nde mesaiye başlayan Teknik Direktör Christoph Daum, birçok sarı-lacivertli taraftarın kendisine destek verdiğini söyledi.

fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu ile dün yaptığı toplantının ardından bugün Can Bartu Tesisleri'nde mesaiye başlayan Teknik Direktör Christoph Daum, birçok sarı-lacivertli taraftarın kendisine destek verdiğini söyledi.

Tesislere girerken sabah gazetecilere kısa bir açıklama yapan Alman teknik adam, akşam tesislerden ayrılırken de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İşinin başında olduğunu göstermek için sabahtan tesislere geldiğini ifade eden Daum, “Fenerbahçe, uğruna 10 değil 25 saat mesai harcayacağım büyük bir kulüp Yönetim bir karar aldı, yardımcılarımla yolları ayırdı.Bundan sonra en iyi çözümü bulmak zorundayız. En önemli şey fenerbahçe ailesidir” dedi.

Fenerbahçeli taraftarların kendisine destek verdiğini iddia eden Alman çalıştırıcı, “Taraftarların arkamda olduğunu biliyorum, çünkü onlardan destek e-mailleri alıyorum. Bir sürü insan bana sorular soruyor, 'Ne oldu da böyle oldu' diye. Çoğu beni destekliyor. Birçok Fenerbahçeli taraftar bana destek olduğunu belirtti” diye konuştu.

Daum, yeni sezon ve transfer çalışmalarıyla ilgili rapor hazırlayıp yönetime sunduğunu bildirdi.

Tesislerdeki tadilat işleri nedeniyle sağlıklı bir çalışma ortamı olmadığını belirten Alman teknik adam, bu nedenle hafta sonunu geçirdikten sonra 21 Haziran Pazartesi gününden itibaren yeniden tesislere geleceğini kaydetti.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle