« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarın aklı yıldızlarda kaldı

Galatasaraylı taraftarlar, Bordeaux yenilgisini yıldızların eksikliğine bağladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fanatik gazetesinin haberine göre, www.webaslan.com isimli internet sitesinde yapılan bir anket, bu durumu net bir şekilde gözler önüne serdi. Sporseverlere yöneltilen, “Sizce Lincoln ve Hakan Şükür’ün yokluğu, Bordeaux deplasmanındaki yenilgide etkili oldu mu?” sorusuna 30 bine yakın bir katılım gerçekleşirken, taraftarların yüzde 80’i “evet” seçeneceğini işaretledi. Geriye kalan yüzde 20’lik dilim ise mağlubiyetin bu iki ismin yokluğuna bağlanmaması gerektiği görüşünü savundu.

Fransa’da oynanan maçta Lincoln ve Hakan Şükür’ün yokluğunda umutların bağlandığı Arda Turan ve Hasan Şaş, vasatı aşamayıp düşük bir performans sergileyerek hayal kırıklığı yaratmıştı.

Aslanlar’dan teröre lanet
Galatasaray’ın etkili taraftar oluşumlarından ultraAslan, teröre karşı tavrını sergilemek için harekete geçiyor. Sarı-Kırmızılı taraftarların bu amaçla bugün saat 11.00’de Beyoğlu’ndaki Galatasaray Lisesi önünde toplanacağı ve Taksim Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na kadar yürüyeceği bildirildi. Forumlar aracılığıyla da çığ gibi büyüyen organizasyona katılımın hayli yüksek olması bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz