« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftarımızın desteği bizi ateşliyor

Michael Skibbe, Olympiakos sınavında taraftarların desteğine ihtiyaçları olacağını, seyircinin tezahüratlarının takımı olumlu yönde etkilediğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Galatasaray TV’de Teknik Yorum programına katılan Alman hoca, Trabzonspor karşısında seyircilerinin desteğiyle takımın toparlandığını ve bugünkü maç öncesi biletlerin tükenmesinin sevindirici olduğunubelirterek, "Stadın dolu olması, tüm biletlerin satılması çok güzel, çünkü çok iyi bir rakibe karşı seyircimize çok ihtiyacımız olacak. Seyircimiz, özellikle tezahazüratlarıyla bizi olumlu yönde etkilerken, rakibi de negatif etkilemesini çok iyi biliyor" diye konuştu.

Ligde geride kalan 7 haftayı değerlendiren Skibbe, "Şunu gördüm; lige çok iyi konsantre olup, ciddi bir biçimde hazırlanarak çıkmalısınız. Eğer bunları yapmazsanız, Süper Lig’deki tüm takımlara yenilebilirsiniz" dedi. Genç çalıştırıcı, Galatasaray’ın en son 2005 yılında Türkiye Kupası’nı kazandığını hatırlatarak, "Tüm kupaların peşindeyiz. UEFA Kupası, Türkiye Kupası ve lig kupası hedeflerimizin içinde" ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz