Çukurova Haberleri

ÇUKUROVA

  Taraftarımız sabırlı olsun...

  CİHAN
  11 Aralık 2014 - 12:07Son Güncelleme : 11 Aralık 2014 - 12:07

  Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, başarılı olmak için görevi kabul ettiğini belirterek, taraftarların sabırlı olması halinde takımı iyi yerlere taşıyacağını söyledi.

  A.Demirspor Teknik Direktörü Karaman: Taraftarımız sabırlı olsun

  Ünal Karaman hemşehrisi olan ve gençliğinden bu yana yakından tanıdığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’yi makamında ziyaret ederek hasret giderdi. Karaman, Adana’yı çok sevdiğini, Adana Demirspor’a başarılı olmak için görev kabul ettiğini belirtti. Spor kamuoyundan büyük destek gördüğünü aktaran Karaman, taraftarların sabırlı olması halinde takımı iyi yerlere taşıyacağını söyledi.

  Fazlı Bayram Hadi ile Konya’da aynı mahallede yaşadıklarını, gençliğinde spor nedeniyle yakınlık duyduğunu ifade eden Karaman, şöyle devam etti: "Adana’da göreve başladıktan sonra, çocukluğumdan bu yana aynı mahallede yaşadığım ve gurur duyduğum Fazlı Bayram Hadi’yi antrenman ve maçlardan fırsat buldukça ziyaret ediyor, hasret gideriyoruz. 30 yıldır başarıyla görev yaptığı illerde sporu zirveye taşıyan ve çağdaş tesisler kazandıran Hadi’yi kendime model alıyorum. Ayrıca Konyalı olması nedeniyle kardeşi olarak onunla da iftihar ediyorum."

  Fazlı Bayram Hadi de Ünal Karaman’ın duruşu ve bilgisiyle Adana ile Türk sporuna önemli katkısının olacağını söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatan Hadi, "Ünal’ı gençliğinden bu yana yakından izliyorum. Öncelikle vatanını, bayrağını seven, iyi sporcu, daha sonra da başarılı bir antrenör oldu. Ünal, spor bilgisi, heyecanı, duruşu ile Atatürk’ün sporcular için kullandığı zeki, çevik ahlaklı sözcüğüne uyan bir yapıya sahip. Defalarca milli formayı giyen, spor tarihinde ilk kez Türk Milli Takımı’nın dünya üçüncülüğünü kazandığı turnuvada Şenol Güneş’in yardımcı antrenörlüğünü yapan ve önemli katkısı bulunan, kendini her alanda geliştiren ve üst düzeyde antrenör. Ünal Karaman’ın Adana Demirspor’da önemli başarılar elde edeceğine inanıyorum." diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı