« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Taraftarı mutlu edeceğiz"

TFF 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin teknik direktörü Hüseyin Kalpar, taraftarlarına sezon sonunda mutluluk yaşatacaklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Takımıyla yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren Kalpar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamptaki çalışmalardan memnun olduğunu bildirdi.

Göztepe'nin iyi bir takım olduğunu belirten Kalpar, “Göztepe takımı bu sene hedefini tutturabilecek inanç içerisinde. Geçen yıl koymuş olduğu hedefi yakalayamadı. Benimle bu hedefi yakalama inancı içinde. Bu, sadece benimle alakalı bir şey olmayacak. Takım olarak çok iyi bir hava yakaladık” dedi.

Kalpar, İzmir'e layık olabilecek bir takım kurduklarını ifade ederek, “İzmir'in buna ihtiyacı var. Göztepe taraftarlarının bu başarıya acil ihtiyacı var. Göztepe taraftarına sezon sonunda mutluluk yaşatacağız. İnşallah bunu gerçekleştiririz” diye konuştu.

Göztepe'nin büyük bir çıkış yakalandığını anlatan Kalpar, “Göztepe, 2008 yılında amatör lige kadar düşmüştü. Ama şuan TFF 1. Lig'de. Bu kadar kısa bir sürede çok büyük başarılar olmuş. Bu başarıların sahibi başkanımızdır. Kulüp başkanımız her zaman her şeyin en iyisini istiyor. Biz de en iyisini yapabilme adına Göztepe'ye geldik ve 'istenileni gerçekleştireceğiz' diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler