Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftara transfer anketi

Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde başlatılan ankette, taraftarlara, yeni sezonda hangi mevkilere transfer yapılması gerektiğine ilişkin görüşleri soruluyor.

A.A
SON GÜNCELLEME
Geride kalan 2009-2010 sezonunda ligi 34 puanla 15. sırada tamamlayan Sivasspor, yeni sezonda güçlü bir kadro kurabilmek için transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Teknik direktör Mesut Bakkal ile yoluna devam eden, iç transferde golcü oyuncu Mehmet Yıldız ve defans oyuncusu Murat Sözgelmez ile sözleşme yenileyen, sözleşmesi sona eren bazı oyuncularıyla da görüşmelerini sürdüren Sivasspor, yapacağı yerli ve yabancı transferleriyle yeni sezona güçlü bir kadroyla girmek istiyor.

Sivasspor'da, transfer yapılacak mevkilerle ilgili taraftarların görüşleri alınıyor. Kırmızı-beyazlı ekibin resmi internet sitesinde başlatılan ankette, taraftarlara “Sivassporumuz sizce hangi bölgeye destek yapmalıdır?” sorusu yöneltiliyor.

Halen devam eden ankete şu ana kadar katılanların yüzde 33'ü defans oyuncusu, yüzde 26'sı forvet oyuncusu, yüzde 24'ü orta saha oyuncusu, yüzde 17'si ise kaleci transferi yapılması yolunda görüş bildirdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz