« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftara of çektirdiler

Nike ile sözleşmesi sona eren ve yeni sezon anlaşması yapmayan TS Clup yönetimi, görüştüğü diğer firmaların formaları yetiştiremeyeceğini düşündüğü için ürünleri katalogtan seçti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor’un dün ilk kez görücüye çıkardığı 2015-2016 sezonu formaları taraftarları isyan ettirdi... Daha önce basına sızan ve Ofspor’un geçen sezon giydiği formalara benzetildiği için sosyal medyada tartışmalara neden olan formalar dün resmi olarak tanıtılınca taraftarlar adeta hayal kırıklığına uğradı. Tasarımı Nike tarafından yapılan ve TS Clup’larda 119 liradan satışa sunulan yeni formalar bordo mavili taraftarlar tarafından ‘tişört’ benzetmesi yapılarak eleştirilerin hedefinde kaldı.

YENİ TASARIM YAPILMADI

Bordo mavi iç saha, mavi ve beyaz olmak üzere 3 ana forma olarak seçilen koleksiyona Ofspor’dan farklı olarak sadece bordo formanın eklenmesi dikkat çekti. Bu karşıklığın altında ise yönetimde yaşanan bir kaygı olduğu ortaya çıktı.
Nike ile geçen sezon sözleşmesi sona eren ve yeni sezon anlaşması yapmayan TS Clup yönetiminin başka firmalarla görüştüğü ancak daha sonra yeni sezona yetiştirememe kaygısıyla bundan vazgeçtiği öğrenildi. Sezon başlangıcına az bir zaman kalan Nike’ın Trabzonspor için hazırladığı yeni bir tasarım olmadığı için de formaların mecburen katalogda yer alan hazır tasarımlardan seçildi.

‘FIRTINA’ BAŞLIYOR

TRABZON’un Avrupa macerası bugün oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu mücadelesiyle başlıyor. Bordo mavililer, Hüseyin Avni Aker Stadı’nda saat 21.00’de Lüksemburg’un Differdange 03 takımını konuk edecek. Fırtına’da Şota ilk resmi maçına çıkacak. Trabzon’da UEFA’ya gönderilen listede adları yer almayan Okay Yokuşlu, Alper Uludağ, M’bia, Cavanda, Özer Hurmacı ile sakatlıkları süren Bourceanu, Deniz Yılmaz, Bosingwa ve Cardozo da bugün oynamayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz