Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taraftar tahrik oluyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Aydın-Karşıyaka derbisi öncesi Altaylı futbolcular tartışılıyor

<ı>Yadırgıyorum Karşıyaka cephesinde yapılan, ‘‘Rakibimiz Ay-tay!'' şeklindeki benzetmeler, Teknik Direktör Erdi Demir'i kızdırdı. KSK'nin, Aydınspor'a bakış açısını yadırgadığını belirten Demir, ‘‘Bu tip sözler, taraftarları tahrik ediyor. Biz, maçın sonucu ne olursa olsun önce dostluk istiyoruz. İyi oynayan kazansın. Kaybedersek, rakibimizi tebrik ederiz'' dedi.

<ı>Sadece Serkan Eleme Grubu'nda Karşıyaka'yı 4-0 yendikleri maçta Altay'dan sadece Serkan Gültang'ın forma giydiğini hatırlatan Demir, ‘‘Murathan'ı Kayseri, İnanç'ı Elazığ, son olarak Hüseyin ve Murat Karakoç'u da Buca'dan aldık. Necati ve Vedat, Altay'dan kadromuza yeni katıldı. 1.Lig'i hedefliyorsam, daha kaliteli, tecrübeli oyunculara şans vermek zorundayım'' diye konuştu.

<ı>Terfi maçları ‘‘Bu futbolcular gelmeseydi de liderliğe oynayacak kadrom vardı. 1.Lig'e terfi maçlarını da düşünüyoruz'' diyen Demir şöyle konuştu: ‘‘Sekiz futbolcudan kaçının forma giyeceğini çift kaleden sonra kararlaştıracağım. En büyük sıkıntı sol kanattaydı. Murat Karakoç'u bu yüzden aldım. Hüseyin, liberoda Rıfat'tan tecrübeli. Takım içindeki dengelerin bozulması söz konusu değil.''


Bunları da Beğenebilirsiniz